Učitelé pohybu

mentorship-kruh

PETR RŮŽIČKA

Jsem fyzicky aktivní celý svůj život, začal jsem se pohybovat před 42 lety a zatím se nezastavil. Od roku 2015 jsem součástí Ido Portal Mentorship Programu. Jejím cílem je vzdělávat se přímo od učitele (Ido Portal) a dále šířit jeho učení a myšlenky.

Více o Petrovi

ZDENĚK CHOMÁT

Od malička mě fascinoval pohyb a způsoby, jakými se lidské tělo je schopno naučit různým pohybům a flexibilitě. Opravdu seriozně jsem se pohybu začal věnovat v roce 2005, kdy jsem začal pravidelně chodit do kurzu Chen Taiji chuan.

Více o Zdeňkovi

Petr Vojtíšek

PETR VOJTÍŠEK

Pohyb ve všech jeho možných formách je součástí mého života už od dětství, které jsem v podstatě celé strávil na zimních stadionech jako hráč ledního hokeje. Svět profesionálního sportu jsem opustil v 17letech, ale u sportu a pohybu jsem zůstal jako student Fakulty tělesné výchovy a sportu na Karlově univerzitě.

Více o Petrovi

MICHAL ŠTEFEK

Mé jméno je Michal Štefek a už od mládí se zaobírám pohybem, možnostmi lidského těla, mysli, ducha. Do svých 15-ti let jsem aktivně hrál volejbal, pak chvíli zkoušel capoieru a nakonec plynule přešel na b-boying (breakdance), kterému se více či méně věnuji dodnes ve skupině Wegets.

Více o Michalovi

Adriena Pecinová

Vyrůstala jsem u koní a naučila se pracovat, jezdit a padat. Pár let jsem byla malou tenistkou, poté fotbalistkou, jezdila bicross, hrála florbal a zhruba ve 12 letech jsem objevila lední hokej, který byl celým mým světem přes 5 let.

Více o Adri

Stanislav Ranš

Jmenuji se Stanislav Ranš a jsem úplně normální člověk. Člověk z masa a kostí milující svou polovičku, pohyb a hořkou čokoládu. Jsem studentem Fyzioterapie na Fakultě zdravotnických studií v Plzni.

Více o Standovi

Jana Hlaďová

Více o Janě

Kryštof Balaš

Jmenuji se Kryštof Balaš, pocházím z divadelní rodiny a celý život mě fascinuje lidské tělo, duše a spiritualita.

Více o Kryštofovi

Marcel Mysliveček

Více o Marcelovi

TIPY Z BATCAVE

Tipy za Batcave jsou jako on-line časopis. Každý den píšu článek, tip, úvahu nebo demonstruji cvičení.
Každý den jeden tip, který vás vylepší nebo donutí přemýšlet. 365 dní v roce.

Tipy na měsíc
290 Kč

CHCI TIPY NA MĚSÍC

Tipy na rok
1990 Kč

CHCI TIPY NA ROK

Nejdřív bych to zkusil

10 Tipů z Bat Cave na 10 dní. Každý den vám pošlu jeden