Pořádám pravidelné semináře

Jsou plné informací a poskytnou vám materiál na měsíce nebo roky práce.

Nečekejte jeden nebo dva zázračné cviky,
ale jiný pohled na pohyb, sílu, kondici a zdraví.

Stojka I

Základy stoje na rukou, důležité drily pro dobrou linii, vnímání těla v prostoru. Určeno pro začátečníky.

Stojka mě zajímá

Stojka II

Pokračujeme v budování stojky. Učit se budou pokročilé drily jak u stěny, tak už ve volném prostoru. Seminář předpokládá solidní kapacitu a není určen pro začátečníky.

Stojka II mě zajímá

Pohyb I

Ve dvou hodinách vás naučím jiný pohled na mobilitu, sílu, kondici, eleganci i pohyb. Budeme se protahovat, budeme se hýbat a hlavně si budeme hrát. Seminář je určen pro všechny věkové skupiny a úrovně kondice.

Pohyb mě zajímá

Kolena bez bolesti

Obrovské množství lidí má dneska bolavá nebo poraněná kolena.Povíme si proč tomu tak je, jak se tomu vyhnout a jak kolena „opravit“, „opevnit“ a získat zpět co nám patří – pevné, robusní tělo.

Kolena bez bolesti mě zajímají

Pružný jako proutek

Budeme se věnovat tomu, jak zvětšit rozsah svého pohybu. Probereme nejen různé názory, ale hlavně metody a postupy. Kromě teorie bude na semináři hodně praxe. Tohle je seminář o strečinku.

Pružnost mě zajímá

Ramena bez bolesti

Ramena a oblasti kolem jsou díky našemu životnímu stylu dost bolestivou a problémovou oblasti. Na semináři se naučíme jak ramena pracuj a co potřebují. Budeme uvolňovat, mobilizovat a posilovat.

Ramena bez bolesti mě zajímají

Páteř plná života

3 hodinový seminář je zaměřen na pružnost a mobilitu páteře, vychází z metodiky moderního tance a polycentrického pohybu.

Páteř mě zajímá

Dotýkejte se mých kruhů

Seminář zaměřený na základy cvičení s gymnastickými kruhy.

Kruhy mě zajímají

Cesta do středu

Na tomto semináři se budeme učit Qigong, konkrétně Hunyuan Qigong. Pro regeneraci, víc síly a zdraví, klid a pohyb. Určeno pro naprosto každého.

Qigong mě zajímá

Rytmus a meč

Jak říkal Konfucius „Nikdy nedávej do ruky meč někomu, kdo neumí tančit. Všimněte si, že hudba a tanec je součástí snad všech světových kultur, jako by to bylo v nás zakódováno, tančit, cítit rytmus, hýbat se do rytmu.

Rytmus mě zajímá