TRÉNINK STOJKY ONLINE

Dostanete program, co máte dělat, kdy a jak. Pravidelně se nafilmujete a já vám to detailně okomentuji a případně upravíme program. Takže spolu virtuálně cvičíme, zbytek je na vás.

Proč cvičit stojku?

Stojka je dovednost, která neotevírá okno, ale dveře. Je mnoho, mnoho věcí, ke kterým vám stojka otevře dveře. Nejdřív člověk ale musí mít stojku.

Výuka stojky na dálku?

Jak se naučit stojku? Pokud se chcete učit se mnou, existují dvě varianty – přijít ke mně na seminář nebo se se mnou sejít osobně. Tyto možnosti už tady máme, tohle všechno už dělám celkem dlouho a měl jsem tu čest ukázat stovkám studentů „jak na to“. Teď dávám k dispozici další možnost a to je studium na dálku.

Co je cílem?

Naučit vás stát na rukou. Jestli je váš cíl 10 vteřin, tak vás dostaneme tam (a to bude celkem rychle). Jestli 30 vteřin, tak náš cíl bude 30 vteřin a dostanu vás tam taky. Jestli 60 vteřin, tak 60. Dál ne, dál moje schopnosti, zatím, nesahají a nechci si hrát na to, že ano.

Proč?

Protože to sami chcete. Existuje dost lidí, kteří z různých důvodů nemohou na seminář přijít, nežijí v ČR poblíž místa, kde se vyskytuji já a nebo jsou dokonce v úplně jiném státě. Dostávám dotazy, jestli existuje jiná varianta se u mě učit, takže ano, teď už existuje.

Pro koho to je?

Pro někoho, kdo se stojkou začíná. Pokud nevíte jak přesně na to, jak se naučit linii a jak a kde se pokrčit, narovnat nebo kde zatlačit, tak jste na správném místě. Dnes jsem schopen dobře poradit právě tomu, kdo se na rukou neudrží vůbec nebo tak 30-40 vteřin.

Kolik mě to bude stát?

Všechny varianty stejný průběh, učíme se to samé, kontrolujeme to samé. Jediný rozdíl je ve frekvenci, se kterou komunikujeme a ve které budu kontrolovat, jak jste na tom. Jak často se vy sami budete filmovat na video a posílat mi výsledek. Čím častěji vás budu opravovat, čím častější bude náš kontakt, tím lépe – stejně jako kdybychom spolu cvičili jednou týdně nebo jednou za měsíc.Neplatíte za žádný „magický“ program, ale za to, že vás budu opravovat, radit, ukazovat, měnit vaše návyky – budu vás učit. A to co se potřebujete naučit si nepřečtete v jednom mailu, protože to není možné, bude to trvat déle.

stojka-ikona

1x měsíčně

Dostanete program, co máte dělat, kdy a jak. Jednou za měsíc se nafilmujete a já vám to detailně okomentuji a případně upravíme program. Takže spolu jako cvičíme jednou měsíčně, zbytek je na vás.

1000 Kč / měsíc

Koupit a začít cvičit

stojka-ikona

2x měsíčně

Dostanete program, co máte dělat, kdy a jak. Jednou za 2 týdny se nafilmujete a já vám to detailně okomentuji a případně upravíme program. Takže spolu jako cvičíme dvakrát měsíčně, zbytek je na vás.

1700 Kč / měsíc

Koupit a začít cvičit

stojka-ikona

4x měsíčně

Dostanete program, co máte dělat, kdy a jak. Každý týden se nafilmujete a já vám to detailně okomentuji a případně upravíme program. Cvičíme spolu čtyřikrát měsíčně (virtuálně).

2500 Kč / měsíc

Koupit a začít cvičit

Možná máte další otázky?

Jestli se dohodneme, že budete můj on-line student, tak budeme komunikovat pomocí e-mailu a Youtube videa. Nejdříve probereme, jak na tom jste dneska a kolik máte na trénink času. Na základě toho vám napíšu, co přesně máte dělat a jak často. Pošlu vám detailní popis toho, co máte dělat a jak a případně vám pošlu videa, kde uvidíte, jak se to dělá.Pokud vyvstanou otázky, zodpovíme je. Pak budete cvičit v určených intervalech se natočíte na video, nahrajete to na Youtube, nastavíte práva tak, aby video nebylo veřejné a pošlete mi link. Já se na to juknu, napíšu vám můj názor na to, co vidím – rady, porady, možná nové drily – a zase budete cvičit. A zase za určitou dobu pošlete video, já ho zhodnotím, pošlu rady a názory a tak pořád dokola.
Kdekoliv. Chcete cvičit stojku ? Potřebujete podlahu. A ze začátku stěny. Jestli to bude doma v obýváku, v posilovně, na pláži nebo na balkóně je úplně jedno. Stojka se dá cvičit všude. Co se týká denní doby – opět je to zcela na vás. Já někdy cvičím ráno než se svět probudí, někdy pozdě večer, když svět usne – podle možností.
To záleží hodně na vás. Od několika měsíců dál. Pokud nemáte ani sílu se na ruce postavit, tak nám to potrvá asi déle, pokud stojíte třeba 5 vteřin, tak už se (možná) dá na něčem pracovat. Jsem ale přesvědčený, že stojku se může naučit každý, je to jenom otázka úsilí a času. Nepočítejte ale s tím, že to budou 3 týdny, spíš měsíce.
Ve zkratce – ano funguje to.
Nejlepší je, když se uvidíme osobně a budu se vás moci dotknout, ukázat, předvést a vysvětlit. Pokud to ale nejde, on-line výuka funguje taky a já jsem toho zářným příkladem. Mých 8 měsíců s Yuvalem mi dalo právě těch 60 vteřin ve stojce bez opory. Musíte mít ale „hlad“, svojí vnitřní disciplínu se dovednost naučit, bez toho to nepůjde, já nad vámi s bičem stát nebudu.
Takže ano, určitě to funguje.
To já nevím. Pokud vás baví objevování toho, jak funguje vlastní tělo, baví vás zlepšování a hlavně vás baví stojka, tak jo. Nicméně budou možná okamžiky, které budou nepříjemné nebo vás bavit nebudou. To je normální.

Ale nečekejte, že vás budu bavit já, nejsem ani herec ani klaun. Pomůžu vám jak to jenom bude možné, ale pokud bude potřeba něco dělat 4 měsíce, tak to budeme dělat 4 měsíce a já to měnit nebudu jenom proto, že to není „zábava“. Protože to potřebujete a bez toho se neposuneme. Možná to bude síla v rukou, možná mobilita ramen, možná vytrvalost.

Chcete to?

Rozmyslete si to, nechci žáka na týden, ale na dobu potřebnou k tomu, abych mu byl schopen něco předat. A až to zvážíte, tak si vyberte a objednejte variantu. Moje možnosti nejsou neomezené, beru v současné době 5 studentů.

Jste rozmyšlení?

Vyberte variantu