Ido Portal Mentorship

V roce 2015 jsem se stal členem Ido Portal Mentorship skupiny což, jak název napovídá má za cíl připravit nové učitele Ido Portal Method. Ido nás učí trochu jinak (a trochu jiné věci) než na veřejných seminářích, jdeme mnohem více do hloubky a taky dostáváme dost sodu, když něco nefunguje, jak má.

Abych předešel případným dotazům – Mentorship je pouze na pozvání, Ido vás už musí znát a věřit vám. Nemusíte být super ultra schopní, o to nejde (je milion schopnějších lidí než jsem já).

Fakt, že jsem v téhle skupině, možná způsobí, že z „Pohyb je život“ bude jednou „Pohyb je život – Ido Portal Method Czech Republic“. Jestli mi to Ido někdy dovolí nebo ne – sám nevím, ale zatím jsem do dalšího roku prošel, domácí úkoly plním. Na začátku nám řekl, že tohle je věc, co se nedá koupit – někomu to povolí, někomu ne. Bude to fajn a bude to známka, že se to, co Ido dělá můžete učit od někoho, kdo neviděl jenom video na Youtube nebo nebyl na dvoudenním semináři, ale celý systém se učí už několik let přímo od zdroje.

Když se pozorně rozhlédnete, je hodně lidí, co dělá „Ido Portal Method“, ale Ido je nikdy osobně neviděl. A pak je tu taky opak – ti, co se Idem inspirují až na půdu, ale nezmíní ho ani slovem. Zvláštní, ale vcelku pochopitelný fenomén.

Mentorship to změní. Doufám.

2023 © Petr Růžička